Gerekli Formlar

Schengen Başvuru Formu – 1

Ankara, İstanbul Avrupa (Harbiye) ve İzmir şubelerine başvuru yapacak her başvuru sahibi tarafından doldurulması zorunlu formdur.


 

Schengen Başvuru Formu – 2

İst. Asya (Kadıköy), Bursa, Trabzon, Gaziantep ve Antalya şubelerinden başvuru yapacak her başvuru sahibi tarafından doldurulması zorunlu formdur.


 

Schengen İngilizce Form

Schengen vize başvurularınız da zorunlu olan Schengen Başvuru Formu – 1 ve – 2 belgelerinin İngilizce’ye çevirilmiş haline buradan ulaşabilirsiniz.


 

Schengen Arapça Form

Schengen vize başvurularınız da zorunlu olan Schengen Başvuru Formu – 1 ve – 2 belgelerinin Arapça’ya çevirilmiş haline buradan ulaşabilirsiniz.


 

Schengen Formu(K. Irak, Suriye)

Türkiye’de bulunan Germany Visa Center ofislerinden Schengen vize başvurusu yapacak her Kuzey Irak ve Suriye vatandaşı için doldurulması zorunlu ek formdur.


 

Vekaletname (Yetkilendirme)

Parmak izi vermesine gerek bulunmayan başvuru sahiplerinin, 3. şahıslara başvuru işlemlerini yaptırabilmesini sağlayan yetkilendirme formudur.


 

Eksik Evrak Dilekçesi

Vize başvurunuz için gerekli evraklar listenizde yer alan herhangi bir/bir kaç evrakın sunulmaması/sunulamaması durumunda doldurulması gereken açıklama formudur.


 

Kargo Talimat Formu

Pasaportunuzun, vize işlemleri sonrası kargo hizmeti ile talep edeceğiniz adrese gönderiminin yapılabilmesi için doldurularak başvuru sırasında sunulması gereken formdur.

Translate »